RedAngels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to RedAngels clan forum.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Del stojimo i klana DoDo

Go down 
2 posters
AuthorMessage
dodo




Posts : 1
Join date : 2013-09-17

Del stojimo i klana DoDo Empty
PostSubject: Del stojimo i klana DoDo   Del stojimo i klana DoDo I_icon_minitimeTue Sep 17, 2013 6:39 pm

1. Jūsų realus vardas : Dovydas
2. Miestas :Siauliai
3. Amžius :19 spalio 15 bus 20
4. Slapyvardis žaidime :DoDo, XiaN
5. Būsima ar esama žaidimo profesija :suportu nevaldau, bs - nekenciu, losiu - lankai, dageriai , nekras, sph
6. Laikas, praleidžiamas žaidime per parą ( nuo kelių iki kelių ) : kol nedirbu galiu muo penktadienio iki antradienio skirti 12h +-
7. Žaidimo patirtis ( Klanai, serveriai ) :disgrace, latrai ir dar no name parciukuose
8. Pasiekimai žaistuose serveriuose : per daug rasyti, losiu egame c3 laiku
9. Supratimas "Gracia Final, epilogue, freya, high five" ( Farm, Quest ) hronikose : c6 daug praloses, bet aisku esu ir gracia ir h5 loses ir GOD bandes, reikies ir susigaudysiu quest tutorialus moku skaityti, o ju pilna nete

10. Kodėl pasirinkote "RedAngels" klaną? tesiog nuoriu normalaus klano , ilgesniam laikui losti laisvalaikiu l2 Smile
11. Kur ir kokiomis aplinkybėmis sužinojote apie mūsų klaną? l2jforumas, bet esu mates ir ne viename serveryje
12. Ko tikitės iš "RedAngels" klano dabar ir ateityje? Gerai praleisto laiko
13. Kodėl manote jog "RedAngels" turėtu pasirinkti būtent jus? net nezinau, jums spresti, esu kalbantis ir siaip megstantis juokauti zmogus, l2 moku lost, grybo nepjaunu
14. Palikit savo kontaktus ( Skype ). dovydas595
15. Jai turite ką nors pridurti, rašykite. Tai gali įtakoti jūsų priimimą į klaną. -
Back to top Go down
Deimian

Deimian


Posts : 253
Join date : 2008-11-08
Age : 33
Location : Lithuania - Vilnius

Del stojimo i klana DoDo Empty
PostSubject: Re: Del stojimo i klana DoDo   Del stojimo i klana DoDo I_icon_minitimeWed Sep 18, 2013 7:40 am

Kad pas tave vien "dvp" klases, tokiu labai daug raso. Man reik zmogaus kuris reikalui esant ir suporto nebijotu. Tad netinkamas
Back to top Go down
 
Del stojimo i klana DoDo
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» anketa del stojimo i klana
» Stojimo į klaną anketa (Bacardi)
» INFlow Y klana
» anketa i klana
» Istojimas i klana

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RedAngels :: Anketos Pavieniams Žaidėjams / Aplication For Single Players.-
Jump to: