RedAngels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to RedAngels clan forum.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Stojimo į klaną anketa (Bacardi)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Bacardi_1




Posts : 1
Join date : 2012-01-11
Age : 33
Location : Klaipėda

Stojimo į klaną anketa (Bacardi) Empty
PostSubject: Stojimo į klaną anketa (Bacardi)   Stojimo į klaną anketa (Bacardi) I_icon_minitimeWed Jan 11, 2012 4:25 pm

1. Jūsų realus vardas : Valera.
2. Miestas : Klaipėda.
3. Amžius : 21.
4. Slapyvardis žaidime : Bacardi.
5. Būsima ar esama žaidimo profesija : EE.
6. Laikas, praleidžiamas žaidime per parą ( nuo kelių iki kelių ) : nuo 15-16h iki +/-24h.
7. Žaidimo patirtis ( Klanai, serveriai ) : Žaidžiu nuo c2 (mazdaug 6metus) Dažniausiai bfdr UniQue klane, esu buves BaO ir teC klanuose.
8. Pasiekimai žaistuose serveriuose : Visur nobless, visi suba pilnai aprengti, firepoint.ru mid rate buvau hero už prp.
9. Supratimas "Gracia Final, epilogue, freya, high five" ( Farm, Quest ) hronikose : Šioki toki turiu Smile greit gaudaus, intike pasiskaitysiu.
10. Kodėl pasirinkote "RedAngels" klaną? : Beyonde ne mažai esu girdėjęs apie klana ir susidūriau su jūsų klaniškio kvietimu.
11. Ką esate girdėję apie mus? : Žinomas ir drausmingas klanas.
12. Kur ir kokiomis aplinkybėmis sužinojote apie mūsų klaną? :,l2j.lt Forume pamačiau kad ieškot naujų žmonių netrukus startuojančiam servui.
13. Ko tikitės iš "RedAngels" klano dabar ir ateityje? : Tvarkingo, drausmingo žaidimo, kuo pasekoje epic RB Smile).
14. Kodėl manote jog "RedAngels" turėtu pasirinkti būtent jus? : Turiu nemažos patirties, sažiningai vygdau klano nurodymus.
15. Esu studentas tai, kad laiko ir noro pasilinksmint turiu labai daug)).
Back to top Go down
Deimian

Deimian


Posts : 253
Join date : 2008-11-08
Age : 33
Location : Lithuania - Vilnius

Stojimo į klaną anketa (Bacardi) Empty
PostSubject: Re: Stojimo į klaną anketa (Bacardi)   Stojimo į klaną anketa (Bacardi) I_icon_minitimeWed Jan 11, 2012 5:24 pm

Impulse_1 , snektelsim placiau.
Back to top Go down
 
Stojimo į klaną anketa (Bacardi)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» anketa del stojimo i klana
» Del stojimo i klana DoDo
» anketa i klana
» Anketa i klana.
» INFlow Y klana

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RedAngels :: Anketos Pavieniams Žaidėjams / Aplication For Single Players.-
Jump to: