RedAngels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to RedAngels clan forum.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Anketa: F3ce22

Go down 
2 posters
AuthorMessage
erikas17




Posts : 1
Join date : 2012-01-04

Anketa: F3ce22 Empty
PostSubject: Anketa: F3ce22   Anketa: F3ce22 I_icon_minitimeThu Jan 05, 2012 12:17 am

1. Jūsų realus vardas : Erikas
2. Miestas : Telsiai
3. Amžius : 18
4. Slapyvardis žaidime : F3ce22
5. Būsima ar esama žaidimo profesija : Tyrantas,Destras bet galiu lost ir uz betkoki kita acc nes turiu daug l2 patirties.
6. Laikas, praleidžiamas žaidime per parą ( nuo kelių iki kelių ) : Nuo 16:00 iki 23:00 jei yra galimybiu ir ilgiau
7. Žaidimo patirtis ( Klanai, serveriai ) : Losiu apie 3metus,esu loses beyonde,Rusu globale,bfdr,zodziu esu loses daug lov rates serveriuose
8. Pasiekimai žaistuose serveriuose : Rb juve,hero,reikiami lvl,subai
9. Supratimas "Gracia Final, epilogue, freya, high five" ( Farm, Quest ) hronikose : Supranru visas isvardintas l2 kronikas,zinau kas ir kur farminasi o questus zinau pagrindinius.
10. Kodėl pasirinkote "RedAngels" klaną? Manau pakankamai geras klanas,gera kompanija,visi savi,sutarentis ir draugiski nera vaiku.
11. Ką esate girdėję apie mus? Esu mates jusu kalno pvp,blogo tai tikrai apie jus nieko nesu girdejas
12. Kur ir kokiomis aplinkybėmis sužinojote apie mūsų klaną? BFD Forume radau jusu anketa ir draugas buvo minejas apie jusu klana.
13. Ko tikitės iš "RedAngels" klano dabar ir ateityje? Linksmo laiko geru cs,pvp ir buti jusu klano memberiu visam laikui.
14. Kodėl manote jog "RedAngels" turėtu pasirinkti būtent jus? Manau todel jog as esu draugiskas,niekad nepasakau klano draugams blogo zodziu,juos gerbiu kaip savo seima,nes praleidziu su jeis ilga laika,niekada neatsuku nugaros ir visada padedu kuo galiu.
15. Jai turite ką nors pridurti, rašykite. Tai gali įtakoti jūsų priimimą į klaną.Na losiu gan senai ir manau kad Esu rimtas, normalus zaidejes norintis gerai praleisti laika l2 zaidime su gera kompanija.


Last edited by erikas17 on Thu Jan 05, 2012 7:31 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Deimian

Deimian


Posts : 253
Join date : 2008-11-08
Age : 33
Location : Lithuania - Vilnius

Anketa: F3ce22 Empty
PostSubject: Re: Anketa: F3ce22   Anketa: F3ce22 I_icon_minitimeThu Jan 05, 2012 5:59 am

Priimtas bandomajam.
Back to top Go down
 
Anketa: F3ce22
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anketa ...
» Anketa @ Aco
» anketa i clana
» Anketa del priemimo
» N1berg anketa

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RedAngels :: Anketos Pavieniams Žaidėjams / Aplication For Single Players.-
Jump to: