RedAngels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to RedAngels clan forum.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Anketa / Tumor

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Tumor

Tumor


Posts : 3
Join date : 2011-12-25
Age : 30
Location : Šiauliai

Anketa / Tumor Empty
PostSubject: Anketa / Tumor   Anketa / Tumor I_icon_minitimeSun Dec 25, 2011 12:38 am

1. Jūsų realus vardas :Airidas
2. Miestas :Šiauliai
3. Amžius :18
4. Slapyvardis žaidime :Tumor
5. Būsima ar esama žaidimo profesija :Apsisprendęs tikrai esu, kelčiau Sword Muse, bet jei netiktų, galėčiau kelti jums reikalingą klasę.
6. Laikas, praleidžiamas žaidime per parą ( nuo kelių iki kelių ) : Turiu laiko į valias, į dieną praleidžiu prie l2 nuo 1 iki 8 valandų, kartais turime ir savo reikalų. Smile
7. Žaidimo patirtis ( Klanai, serveriai ) : Serveriai: BFD:E,R,J. Avalonas, Beyond (c4), overworld, asterios (x5), mega (x10) ir visokių javinių mid, low rate.Klanai: BloodPath, Konkurentai, MaironArchid, Sunreave, kitų neminėsiu, nes ten buvo javinai. Smile
8. Pasiekimai žaistuose serveriuose : BFDE vesper setas, BFDR moirai, bet po kiek laiko mečiau serverį, nes krito online skaičius. Avalone full S-grade, Beyonde Full S-Grade. overworld, Elegia setas, Vesper gunas +16. Asterios, 81 Lvl Full dyn setas ir gunas. Mega galėjau ir neminėti, bet tiek to, turėjau Drak seta +8 ir Dyn Bow +11.
9. Supratimas "Gracia Final, epilogue, freya, high five" ( Farm, Quest ) hronikose :Esu žaidęs daug, suprantu beveik viską, gal iš tiesu kai kuriuose vietose reikės pagalbos iš jūsų, bet greitai mokausi. Smile
10. Kodėl pasirinkote "RedAngels" klaną? Tikrai žinau, kad esate malonūs žmonės, pasitikintis vienu kitu, vadovaujantys tvarkingai, susižaidžianti komandą, niekinanti kitus klanus.Very Happy
11. Ką esate girdėję apie mus? Kaip ir minėjau 10 punkte, esate tikrai tvarkingas klanas, susižaidžiantis, pajuokaujantis, turintys savo ribas, be to girdėjau, kad bfd serveryje gerai pasireiškėte. Smile
12. Kur ir kokiomis aplinkybėmis sužinojote apie mūsų klaną? Esu girdėjęs senai, bet nebuvo galimybių įstoti, dabar tiesiog nuėjau į l2j topus, pamačiau, kad priimate pavienius žaidėjus, tai mėginu įstoti pas jus. Smile
13. Ko tikitės iš "RedAngels" klano dabar ir ateityje? Kiek žinau jūs tikrai esate gerai susižaidęs klanas, tai tikiuosi tik gero bendravimo, ištvermės ir stiprybės. Smile
14. Kodėl manote jog "RedAngels" turėtu pasirinkti būtent jus? Esu žvalus žmogutis, bendraujantis, mėgstantis juokelius ir juos suprantantis, esu tikrai patyręs l2 žaidėjas bei niekur nepradingstu nepranešęs. Smile
15. Jai turite ką nors pridurti, rašykite. Tai gali įtakoti jūsų priimimą į klaną. Manau daug savęs negirsiu, nes to dalyko nemėgstu kaip kiti "bla, bla, bla" tiesiog esu toks žmogus kaip ir visi, tik dažniausiai skiriuosi nuo kitų savo griežtumu ir teisybę. Be to ne paminėjau, kad nebijau meet, tikrai mėgstu gerą kompanija prie vodkes ar alaus. Smile
Back to top Go down
Deimian

Deimian


Posts : 253
Join date : 2008-11-08
Age : 33
Location : Lithuania - Vilnius

Anketa / Tumor Empty
PostSubject: Re: Anketa / Tumor   Anketa / Tumor I_icon_minitimeMon Dec 26, 2011 3:05 pm

1. BloodPath leaderis "jezzis" yra musu klano "FANBOY" kuris pabuvo pas mus ir buvo ismestas, nes yra totalus sudas. Sukure savo javini klana su musu crest ir losia TIK JAVOSE. Todel sita sudklani gali priskaiciuot ir orie JAVINIU RANDOM KLANU. SIta patvirtins bet kas kam daugiau nei 18 ir nelosia l2j.lt servuose.
2. Nezinau ant kiek tave tam sudklany sugadino, Bandomajam paimsiu. Skype Impulse_1
Back to top Go down
Tumor

Tumor


Posts : 3
Join date : 2011-12-25
Age : 30
Location : Šiauliai

Anketa / Tumor Empty
PostSubject: Re: Anketa / Tumor   Anketa / Tumor I_icon_minitimeTue Dec 27, 2011 11:20 pm

Suprantu tave Sorrow, gal nemėgsti BloodPath klano, aš taip pat jau nebemėgstu, nes jame prabuvau tik kelis mėnesius ir pamačiau kas ten per žmonės, tik vieną žmogų pažįstu kaip normalų žaidėja iš viso klano, o vien dėl to prisikabinti nereikėtu, kad buvau BloodPath klane, juk ne visi žaidėjai tokie pat kaip lyderis, vieni yra suprantantys žaidimą kiti ne, vieni žaidžia dėl malonumo, kiti dėl ligos, kiti l2playeriai kiti profai, visko pasitaiko, visko būna. Kaip ir sakiau dėl vieno klano negalima prisikabinti, nes iš tavo pusės kaip esi tikrai gero klano lyderis tai gan apgailėtina, suprask tai, parašiau tiesą, gali atmesti nors ir dabar mano anketą, nors jau priemei, tiesiog nemėgstu tokių žmonių kurie sprendžia tik iš vieno ar dviejų žodžių. Be to kaip ir rašiau anketoje, rašau viską tiesiai ir nesigailėdamas, nemėgstu padlaižiauti, nors ir nepriimsi manęs į klaną aš tuo nesigailėsiu, l2 yra tik žaidimas. Smile
Back to top Go down
Deimian

Deimian


Posts : 253
Join date : 2008-11-08
Age : 33
Location : Lithuania - Vilnius

Anketa / Tumor Empty
PostSubject: Re: Anketa / Tumor   Anketa / Tumor I_icon_minitimeWed Dec 28, 2011 7:18 am

Taip TEIGIU todel, kad dar nesu mates ne 1 zmogaus is butent to klano kuris sugebetu normaliai lost. Nu nesu mates. Todel ir sakau, kad paziuresim, nes eisim i x2 serva, taip sakant ru globala tik h5 ir be jokio donate. Zaidimas tai aisku lieka zaidimu, bet vistiek nors ir kelias h per diena prastumi laika prie pvz l2, tai manau nesinori jo prastumt vejais, todel ir meginu atrinkt zmones kurie pvz x2 serve nepradetu verkt, kad cia laiko ner it t.t , o gryze i java kapoja 8h+. Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Anketa / Tumor Empty
PostSubject: Re: Anketa / Tumor   Anketa / Tumor I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Anketa / Tumor
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anketa @ Aco
» Anketa ...
» Anketa: GriDxPrime
» Anketa : MrSth
» Anketa @ Grimuok

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RedAngels :: Anketos Pavieniams Žaidėjams / Aplication For Single Players.-
Jump to: