RedAngels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to RedAngels clan forum.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 RedAngels Reborn.

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Deimian

Deimian


Posts : 253
Join date : 2008-11-08
Age : 33
Location : Lithuania - Vilnius

RedAngels Reborn. Empty
PostSubject: RedAngels Reborn.   RedAngels Reborn. I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 8:21 pm

( https://www.youtube.com/watch?v=yX39J_YyKbs )
Įkvėptas klano narių ir dėka kaikurių žaidėjų aš pasiruošęs klaną pastayt ant kojų!
Leiskim klanui išeit ir užbaigt savo gyvavima su išdidžiai pakelta galva. Tegul žmonės loše šiam klane galės visiem sakyt , kad "Buvau RA ir tai buvo geriausias klanas kuriame buvau" Ne pvp, ne epic ar panašus šūdas svarbu. Svarbu žmonės, svarbu mūsų žaidimas kartu Smile Nors beabejo teks iškęst ir mano "visų siuntimus NX, rekimus ir t.t kai failinsit jūs ar aš, bet tai juk normalu Smile)) )
Tad nuo šiol "RA" klanas startuoja su nauja politika, visiškai naujais klano nariai, bet su senu pavadinimu ir crestu lydėjusiu "RA" nuo pat jo gimimo.
Daugiau jokių pavienių žaidėjų klane! Nori atstovaut klaną? Susirask CP ir junkis pas mus.
Tik pradžiai reik sutvirtint ir užtikrint branduolį, todėl neskubėsim rinkt žmonių. Į klaną galimybė įstot bus po 1-2 savaičių BFDE starto, kai matysim serve jau susitupėjusius žaidėjus, susikonstravusius CP.
Nebekartosim klaidos dėl kurios dažnai kentėjom. Smile Tad sėkmės mum, naujam ir šviežiam "RA" klanui.

WHO AM I?!
I AM A RedAngel !!!!!!
Back to top Go down
Xeon

Xeon


Posts : 18
Join date : 2010-10-01
Age : 32
Location : Kaunas

RedAngels Reborn. Empty
PostSubject: Re: RedAngels Reborn.   RedAngels Reborn. I_icon_minitimeFri Feb 24, 2012 9:19 am

Sekmes Aidai Smile In the Heart RA 4 ever I love you gero starto su RA ir filmuku pakurkit noriu paziuret kaip seksis bfde naujai atgimusiam klanui Smile
Back to top Go down
Deimian

Deimian


Posts : 253
Join date : 2008-11-08
Age : 33
Location : Lithuania - Vilnius

RedAngels Reborn. Empty
PostSubject: Re: RedAngels Reborn.   RedAngels Reborn. I_icon_minitimeFri Feb 24, 2012 11:53 am

BFDE tarpine stotele. rpg-club galutinis tikslas.
Back to top Go down
Xeon

Xeon


Posts : 18
Join date : 2010-10-01
Age : 32
Location : Kaunas

RedAngels Reborn. Empty
PostSubject: Re: RedAngels Reborn.   RedAngels Reborn. I_icon_minitimeSat Feb 25, 2012 8:19 pm

Daug uzsibrezes pasiekt matau
Back to top Go down
Deimian

Deimian


Posts : 253
Join date : 2008-11-08
Age : 33
Location : Lithuania - Vilnius

RedAngels Reborn. Empty
PostSubject: Re: RedAngels Reborn.   RedAngels Reborn. I_icon_minitimeSun Feb 26, 2012 12:08 am

Prie ko cia daug? Musu tikslas tiesiog suburt ~3 partukus normaliu, stabiliu zmoniu, kad galetume ramiai sau lost normaliam seve be jokiu nesamoniu Smile
Back to top Go down
Xeon

Xeon


Posts : 18
Join date : 2010-10-01
Age : 32
Location : Kaunas

RedAngels Reborn. Empty
PostSubject: Re: RedAngels Reborn.   RedAngels Reborn. I_icon_minitimeSun Feb 26, 2012 10:26 am

Nu jo faktas Smile
Back to top Go down
Sponsored content





RedAngels Reborn. Empty
PostSubject: Re: RedAngels Reborn.   RedAngels Reborn. I_icon_minitime

Back to top Go down
 
RedAngels Reborn.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» l2.overworld.su x15 RedAngels cp
» RedAngels RPG-CLUB x7 H5
» RedAngels all in one (Videos)
» RedAngels at just-l2 aq fights.
» All Truth About RedAngels

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RedAngels :: Klano Naujienos / Clan New's-
Jump to: