RedAngels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to RedAngels clan forum.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nqin labai noriu kelti WK

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Nqin




Posts : 1
Join date : 2011-09-24

Nqin labai noriu kelti WK Empty
PostSubject: Nqin labai noriu kelti WK   Nqin labai noriu kelti WK I_icon_minitimeSat Sep 24, 2011 10:04 pm

1. Jūsų realus vardas :Sarunas
2. Miestas :Pakruojo rajonas
3. Amžius :14
4. Slapyvardis žaidime :Nqin
5. Būsima ar esama žaidimo profesija :WK[warkrajeris]
6. Laikas, praleidžiamas žaidime per parą ( nuo kelių iki kelių ) :nu
7. Žaidimo patirtis ( Klanai, serveriai ) :esu zaides daug rusu low rate serveriu ir dar dagiau l2 x1000 mid rate servu
8. Pasiekimai žaistuose serveriuose :tuose mid rate serveriuose beveik visuose buvay hyro
9. Supratimas "Gracia Final, epilogue, freya, high five" ( Farm, Quest ) hronikose :zinau kad ant dagerio attributai zjbs

10. Kodėl pasirinkote "RedAngels" klaną?ai visalaika buvau redwing klane bet jauciausi nepilnavertis nes buvau tik raudonas sparnas kadangi red angles ty -ne tik sparnas o visa (butybe) + pamineti biblijoj tai sakau busit labai stiprus ir nugalesim kartu visus ketru rb
11. Ką esate girdėję apie mus?nieko
12. Kur ir kokiomis aplinkybėmis sužinojote apie mūsų klaną?namuose, sededamas prie kompiuterio
13. Ko tikitės iš "RedAngels" klano dabar ir ateityje?valako ir dc seto
14. Kodėl manote jog "RedAngels" turėtu pasirinkti būtent jus?na siais laikais sunku rasti patyrusiu geru zaideju
15. Jai turite ką nors pridurti, rašykite. Tai gali įtakoti jūsų priimimą į klaną.esu zaides su finajum
Back to top Go down
Deimian

Deimian


Posts : 253
Join date : 2008-11-08
Age : 33
Location : Lithuania - Vilnius

Nqin labai noriu kelti WK Empty
PostSubject: Re: Nqin labai noriu kelti WK   Nqin labai noriu kelti WK I_icon_minitimeSun Sep 25, 2011 8:32 am

............ Atmesta.
Back to top Go down
Fragas




Posts : 13
Join date : 2009-11-29

Nqin labai noriu kelti WK Empty
PostSubject: Re: Nqin labai noriu kelti WK   Nqin labai noriu kelti WK I_icon_minitimeSun Sep 25, 2011 2:50 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing tas geras trolis Laughing
Back to top Go down
Sponsored content





Nqin labai noriu kelti WK Empty
PostSubject: Re: Nqin labai noriu kelti WK   Nqin labai noriu kelti WK I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Nqin labai noriu kelti WK
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» SORROW, LABAI SKUBU

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RedAngels :: Anketos Pavieniams Žaidėjams / Aplication For Single Players.-
Jump to: