Welcome to RedAngels clan forum.

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Anketa by Mefis

Go down 
AuthorMessage
Mefistofelis

PostSubject: Anketa by Mefis   Mon Dec 12, 2011 11:27 am

1. Jūsų realus vardas : Eligijus
2. Miestas : Alytus
3. Amžius : 18
4. Slapyvardis žaidime : Mefistofelis, Belgass, cm0n
5. Būsima ar esama žaidimo profesija : nera
6. Laikas, praleidžiamas žaidime per parą ( nuo kelių iki kelių ) :16h,18h-24h,01h aisku buna isimciu
7. Žaidimo patirtis ( Klanai, serveriai ) : l2.ws TerranRepublic, lineage2.com aCtion, l2 beyond BlackSun
8. Pasiekimai žaistuose serveriuose : l2.ws top klanas, 3 pilys, uber cp, iki pilnos laimes truko tik hero pasiimt
9. Supratimas "Gracia Final, epilogue, freya, high five" ( Farm, Quest ) hronikose : is 10 balu ivertinciau save 9

10. Kodėl pasirinkote "RedAngels" klaną? sena chebra ir siaip jau pasiilgau gero zaidimo su lietuviais, kadangi zaidziau pastaruoju metu daugiausiai su uzsienieciais
11. Ką esate girdėję apie mus? na kadangi nesusikirto musu serveriai tai nedaug, o siaip girdejau, kad apraminot visus fleimus apie klana kai bfd pasireisket
12. Kur ir kokiomis aplinkybėmis sužinojote apie mūsų klaną? as gimiau zinodamas apie sita klana, o siaip tai kiek is anksciau zinojau ir draugai pranese, kad dar gyvuojat
13. Ko tikitės iš "RedAngels" klano dabar ir ateityje? gero zaidimo, gerai praleisto laiko, nauju pazinciu ir kadangi girdejau, kad paskutinis sezonas, kad neissiskirstysit Neutral
14. Kodėl manote jog "RedAngels" turėtu pasirinkti būtent jus? zaidejas su didelia patirtim, ir jau kojas imerkes i RedAngelus kazkada buvau, patikimas ir atsidaves klanui bei zaidimui, ofc anksciau tas zaidimas banguotas mano buvo, bet zmones keiciasi l2 playeriai irgi ^^
Back to top Go down
View user profile
meganova

PostSubject: Re: Anketa by Mefis   Mon Dec 12, 2011 12:01 pm

Man patiko kaip tu atskyrei zmones nuo l2 playeriu ! respects.
Back to top Go down
View user profile

Anketa by Mefis
Back to top 
Page 1 of 1