Welcome to RedAngels clan forum.

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

overplay.me x50 ENS

Go down 
AuthorMessage
ENS

PostSubject: overplay.me x50 ENS   Fri Dec 09, 2011 7:38 pm

1. Jūsų realus vardas : Edvinas
2. Miestas : Vilnius
3. Amžius : bus 17
4. Slapyvardis žaidime : ENS
5. Būsima ar esama žaidimo profesija : kiek su Sorrow snekejau overi zaidziat uz lankus tad lankas
6. Laikas, praleidžiamas žaidime per parą ( nuo kelių iki kelių ) : priklauso nuo dienos bet apie 4 valandas pazaidziu
7. Žaidimo patirtis ( Klanai, serveriai ) : L2 zaidziu senokai prazaides dauk lietuvisku servu tokei kaip avalonas beyond bfd ten ir panasei. jai atvairai neradau geresniu serveriu kaip rusu is rusu zaidziau overworld x10 serve su lietuviu klaniuku / asterios x5 su tuo paciu klaniuku Smile trumpai tarent zaidziau savo malonumui ir tiek ziniu.
8. Pasiekimai žaistuose serveriuose : Asterios x5 iki susijungimo zaidziau uz sorca susipazinau su "kosmosu" ir visu nauju zaidimo stilium tuo metu buvusia freya ten pralosiau nzn gal 5 6 menesius , overworlde x10 losiu ir dabar uz tyranta na su juo pasiekiau dauk ir + - ivaldziau h5 kronika apranga vorpalas / juve vorpalo ir frinteza / octo clawai ir seip ten visokie menknekei 3 sertifikaitai ir panasei.
9. Supratimas "Gracia Final, epilogue, freya, high five" ( Farm, Quest ) hronikose : na freya ir h5 tai manau suprantu del finalo ir epilogo nzn bet manau ten taspats Wink tad nebus bedu

10. Kodėl pasirinkote "RedAngels" klaną? Nes esu jame buves keliuose servuose ir man tiesiok patiko ju zaidimo stilius.
11. Ką esate girdėję apie mus? apie jus suzinojau senai is draugo kai jis pas jus zaide Smile tada jus kazkaip sugebejot patraukti mano demesi kaip tikrai geras cl na ir po kazkiek laiko as kazkaip buvau isimaises pas jus .
12. Kur ir kokiomis aplinkybėmis sužinojote apie mūsų klaną? am turbut tai parasiau 11 klausime
13. Ko tikitės iš "RedAngels" klano dabar ir ateityje? dabar tikiuosi gero ir subalansuoto zaidimo ateitije tikiuosi bent islaikyti toki pat lygi kaip dabar o gal net ir geresni Smile
14. Kodėl manote jog "RedAngels" turėtu pasirinkti būtent jus? am pasakysiu taip manau parasiau gana dauk info apie save jai nors kiek sudominau prijungsit ir mane. gal turiu kokiu geru savybiu kurias pamatysit zaidime am dar daznai sugebu pakelti nuotaika gal tai irgi pliusas Very Happy cia jau jums spresti . na jai kils klausimu atsakysiu Smile
15. Jai turite ką nors pridurti, rašykite. Tai gali įtakoti jūsų priimimą į klaną. Esu draugiskas am greit isisavinu naujoves , esu pasiruoses kazkiek ir godui nes siektiek su juo susipazinau jau na jai dar ka domins kazkokie klausimai ar dar kas rasykit atasakysiu. tai tiek

Last edited by ENS on Sat Dec 10, 2011 8:28 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Eddy

PostSubject: Re: overplay.me x50 ENS   Fri Dec 09, 2011 8:35 pm

Atrodo atsimenu dar tave.o gal maisau.
Back to top Go down
View user profile
ENS

PostSubject: Re: overplay.me x50 ENS   Fri Dec 09, 2011 10:13 pm

manau turetum atsiminti nes as tai tave atsimenu
Back to top Go down