Welcome to RedAngels clan forum.

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Anketa į RedAngels - RaZer

Go down 
AuthorMessage
RaZer

PostSubject: Anketa į RedAngels - RaZer   Sun Oct 09, 2011 12:01 am

1. Jūsų realus vardas : Martynas
2. Miestas : King's Lynn ( United Kingdom )
3. Amžius : 17
4. Slapyvardis žaidime : RaZer
5. Būsima ar esama žaidimo profesija : Titan'as 80lvl (PS. Dar turiu WC 78lvl + COV ir Humonu Daggeri 78lvl)
6. Laikas, praleidžiamas žaidime per parą ( nuo kelių iki kelių ) : Antradieni, Trečiadieni, Ketvirtadieni lošiu nuo ~19:00. Penktadieni, Šeštadieni, Sekmadieni, Pirmadieni galiu žaisti kiaura dieną.
7. Žaidimo patirtis ( Klanai, serveriai ) :Esu žaides Avalone, bei L2 Gold serve tenais žaidžiau neperilgiausiai apie 2 mėnesius nes PC parėjo šaibom Smile Dabar nusipirkau nauja PC kuris paveža tikrai daug ir esu pasiruošes tęst l2 žaidimą šitame serverija ir jam esu pasiruošes paaukoti nemažai laiko ir pastangų netik dėl savęs, bet ir dėl klano.
8. Pasiekimai žaistuose serveriuose : Nieko labai įspudingo, bet į šitą servą esu pasiruošes idėti daugiausiai pastangų.
9. Supratimas "Gracia Final, epilogue, freya, high five" ( Farm, Quest ) hronikose : Esu šiek tiek primiršes po pertraukos kuria minėjau anksčiau, bet manau priimtas į klaną greit prisiminsiu ir gal net kanors naujo išmoksiu.

10. Kodėl pasirinkote "RedAngels" klaną? Dėliu kelių priežasčiu tai yra: Klano aktyvumo, klaniškių draugiškumo ir bendradarbevimo kas man yra svarbiausia klane.
11. Ką esate girdėję apie mus? Tiksliai neatsimenu ir bijau sumeluoti, bet man rodos mačiau jūsų klaną jau nuo C5 versijo.
12. Kur ir kokiomis aplinkybėmis sužinojote apie mūsų klaną? Kėliausi leveli kai pamačiau kelis jūsų kalno memberius kelesenčius leveli taipat kur ir aš tada pradėjom kalbėti ir pnš nuo to karto kažkaip ir susidomėjau jūsu klanu.
13. Ko tikitės iš "RedAngels" klano dabar ir ateityje? Tikiuosi išmokti kanors naujo apie l2 nes tikiu, kad yra daug daugiau žmonių patyrusių nei aš ;]
14. Kodėl manote jog "RedAngels" turėtu pasirinkti būtent jus? Manau dėl mano aktyvumo, draugiškumo ir atsidavimo savo būriui.
15. Jai turite ką nors pridurti, rašykite. Tai gali įtakoti jūsų priimimą į klaną. Esu draugiška ir gan linksma asmenybe, megstu padėti žmonėms ir labai rimtai žiūrintis į savo pareigas. Labai tikiuosi mano aprašymo pakaks jums nuspresti, kad aš esu vertas prisijungti prie jūsu.

Last edited by RaZer on Sun Oct 09, 2011 12:07 am; edited 2 times in total (Reason for editing : Papildžiau 5 klausimą.)
Back to top Go down
View user profile

Anketa į RedAngels - RaZer
Back to top 
Page 1 of 1