Welcome to RedAngels clan forum.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Anketa @ Aco

Go down 
AuthorMessage
AcoPosts : 1
Join date : 2011-10-02

PostSubject: Anketa @ Aco   Sun Oct 02, 2011 4:43 pm

1. Jūsų realus vardas : Ernestas
2. Miestas : Panevėžys
3. Amžius : 19
4. Slapyvardis žaidime : Veyron
5. Būsima ar esama žaidimo profesija : Mystic Muse
6. Laikas, praleidžiamas žaidime per parą ( nuo kelių iki kelių ) : Kadangi dirbu prie video kurimo, grafikos dizaino kaip megejas, laikas nevisada buna aiskus, bet iprastai tarkim nuo 2h dienos iki 3-7 ryto. Atsikeliu vel panasiai apie 2h dienos ir vel iki ryto, bet kadangi L2 truputi jau pabodes po tiek metu zaidimo tai kaip ir sakiau zaidimo laiko numatyt negaliu, priklauso viskas nuo aplinkybiu ( kiek on klane, ar yra ka veikti per l2 ir t.t. )
7. Žaidimo patirtis ( Klanai, serveriai ) : Pradejau zaisti Beyond C4, klanai kuriuose esu buves: Dreamfall, BlackSun ir keli maziau zinomi vadinami " For Fun " klanai.
8. Pasiekimai žaistuose serveriuose : Hero sunny
9. Supratimas "Gracia Final, epilogue, freya, high five" ( Farm, Quest ) hronikose : Supratimas nera itin didelis, kadangi zaisdavau labiau senesniuose kronikose ( c4-c6 ), bet jau po biski pradedu ikirst sistema bounce

10. Kodėl pasirinkote "RedAngels" klaną? Todel, kad siuo metu BFD:R serveriu klanai dauguma sudaryti is DD ir neima magu ( kalbu apie senus gerus klanus tokius kaip Naja ( Kobra ) ir t.t., pamaciau, kad jusu klanas yra gan neblogas ir nemazai magu yra, todel nusprendziau pabandyti laime Smile
11. Ką esate girdėję apie mus? Nieko.
12. Kur ir kokiomis aplinkybėmis sužinojote apie mūsų klaną? BFD:R x100 serveryje paziurejus clan name
13. Ko tikitės iš "RedAngels" klano dabar ir ateityje? Dabar tikiuosi, kad "nuowninsit" BFD:R x100, ateityje savaime aisku tobules zaidejai ir taip pat puikiai zaisit.
14. Kodėl manote jog "RedAngels" turėtu pasirinkti būtent jus? Manau, kad dar vienas magas jum nepamaisys ir siaip turiu nemazai patirties ant PvP.
15. Jai turite ką nors pridurti, rašykite. Tai gali įtakoti jūsų priimimą į klaną. Atvirai, tai nelabai tikiuosi, kad jus mane priglausit i savo klana, bet vistiek uzpildziau anketa del viso ko, viska surasiau be jokio melo, tam, kad jei istojus i klana neatsirasu "nesamoniu" tokiu kaip "ai cia negaliu, mama neleidzia" ir taip toliau. Beje siuo metu nesimokau ir nedirbu ( isskyrus prie savo mini projektu ), todel prie PC galiu sedet kiek noriu ir kada noriu. Beje nesu labai rimtas zaidejas, labiau esu linkes zaisti tik " 4 Fun".


Skype: erne--wwe

Back to top Go down
View user profile
 
Anketa @ Aco
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RedAngels :: Anketos Pavieniams Žaidėjams / Aplication For Single Players.-
Jump to: