RedAngels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to RedAngels clan forum.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Atlaikyk @ klano anketa

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Atlaikyk852




Posts : 1
Join date : 2011-09-25

Atlaikyk @ klano anketa Empty
PostSubject: Atlaikyk @ klano anketa   Atlaikyk @ klano anketa I_icon_minitimeSun Sep 25, 2011 10:59 am

1. Jūsų realus vardas :Deividas
2. Miestas : Kelme
3. Amžius :18
4. Slapyvardis žaidime :Atlaikyk
5. Būsima ar esama žaidimo profesija : Pw (Galiu kelti ir jusu pasiulimu)
6. Laikas, praleidžiamas žaidime. darbo dienom 8h~, Savaitgaleis 15h+
7. Žaidimo patirtis BFDR/BFDE/BFD/ rpg x15 / Beyond c6 / rpg x5 t,t.
8. Pasiekimai žaistuose serveriuose :Subai,Noblesai,Hero,Itemai
9. Supratimas "Gracia Final, epilogue, freya, high five" ( Farm, Quest ) hronikose :Gracia finam,epilogia. Zinau visus pagrindinius q esu gan igudes ten. High five, Zinau keleta q nes ten losiu tik antra karta, greitai mokausi tad bus proga išmokt;)

10. Kodėl pasirinkote "RedAngels" klaną? Kaip girdejau yra geras clanas, imantis epicus nesėdantis vietoja.Smile
11. Ką esate girdėję apie mus? Esu girdejas kaip kiti zaide su jumis ir matyt paciam kaip zaidziat, daugiau tik pasakos
12. Kur ir kokiomis aplinkybėmis sužinojote apie mūsų klaną? Landžiojau BFD Forume ir radau jusu anketa.
13. Ko tikitės iš "RedAngels" klano dabar ir ateityje? Normaliu membu su kurais galetu ir epicus imt ir per (ventrila uzdainuot) ždž Linksmo zaidimo
14. Kodėl manote jog "RedAngels" turėtu pasirinkti būtent jus? esu gan patyres bent aš taip manau, NERANDOMINU viska dedu saziningai i cwh. Ištikimas klanui kuriam esu.
15. Jai turite ką nors pridurti, rašykite. Tai gali įtakoti jūsų priimimą į klaną. Ka cia be pridursi nemekstu kai klane buna Malalietku kurie sako bet nezino...Wink
P.s Del viso pikto Skype Dejwid168
Back to top Go down
Deimian

Deimian


Posts : 253
Join date : 2008-11-08
Age : 33
Location : Lithuania - Vilnius

Atlaikyk @ klano anketa Empty
PostSubject: Re: Atlaikyk @ klano anketa   Atlaikyk @ klano anketa I_icon_minitimeSun Sep 25, 2011 3:52 pm

Atmesta, pavieniai nepriimami.
Back to top Go down
 
Atlaikyk @ klano anketa
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mimmas klano anketa
» Del klano.
» del klano
» Dėl klano: Elle
» Del klano: ForcePower

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RedAngels :: Anketos Pavieniams Žaidėjams / Aplication For Single Players.-
Jump to: