RedAngels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to RedAngels clan forum.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Istojimas Hudax

Go down 
3 posters
AuthorMessage
hudax




Posts : 1
Join date : 2010-11-11

Istojimas Hudax Empty
PostSubject: Istojimas Hudax   Istojimas Hudax I_icon_minitimeMon Sep 12, 2011 11:11 am

1. Jūsų realus vardas : Šarūnas
2. Miestas : Kaunas
3. Amžius : 18
4. Slapyvardis žaidime : Hudax
5. Būsima ar esama žaidimo profesija : Esu sukalbamas, bet labiau noreciau slh, daggerio, ar kito dd, bet prioritetai sie.
6. Laikas, praleidžiamas žaidime per parą ( nuo kelių iki kelių ) : Savaites dienomis nuo 17:00 iki 02:00 kazkurtais
7. Žaidimo patirtis ( Klanai, serveriai ) : Zaidziu lineage gan senokai, metais neivardinciau net... Seip esu tapes bfd 12x man rodos ten buvo su arkliou hero (3men buvau paskui meciau), seip buvau forgose, illiuminate (Jeigu tokie zinomi )
8. Pasiekimai žaistuose serveriuose : Jau ivardyjau virsuje.
9. Supratimas "Gracia Final, epilogue, freya, high five" ( Farm, Quest ) hronikose : Neseniai teko zaisti tam bfd50x uz sk, tai solo kaip ir viska zinau, kokie questai kur, armorams, weaponams ir t.t

10. Kodėl pasirinkote "RedAngels" klaną? Pasiilgau draugisko, party zaidimo(tikiuosi tokio cia sulaukti). Atsibodo solo zaidimas
11. Ką esate girdėję apie mus? Kolkas nlb ka, tiesiog ieskau kur praleisti laisvalaiki
12. Kur ir kokiomis aplinkybėmis sužinojote apie mūsų klaną? Bfd forumai, bei kiti forumai
13. Ko tikitės iš "RedAngels" klano dabar ir ateityje? Gerai praleisti laika, draugiskos kompanijos, daug pvp
14. Kodėl manote jog "RedAngels" turėtu pasirinkti būtent jus? Tikiuosi supras, kad tikrai moku zaisti lineage, duos proga tai irodyti
15. Jai turite ką nors pridurti, rašykite. Tai gali įtakoti jūsų priimimą į klaną. Esu bendraujantis, kalbantis, mikrafas ON
Back to top Go down
meganova




Posts : 24
Join date : 2010-11-14
Age : 29
Location : Vilnius

Istojimas Hudax Empty
PostSubject: Re: Istojimas Hudax   Istojimas Hudax I_icon_minitimeMon Sep 12, 2011 12:46 pm

illiuminate (Jeigu tokie zinomi )

Gal jie lose l2cerberus,eu ?
Back to top Go down
Deimian

Deimian


Posts : 253
Join date : 2008-11-08
Age : 33
Location : Lithuania - Vilnius

Istojimas Hudax Empty
PostSubject: Re: Istojimas Hudax   Istojimas Hudax I_icon_minitimeMon Sep 12, 2011 2:25 pm

Welcome. Susisiek skyoe su manim "Impulse_1 ( usa los angeles )"
Back to top Go down
Sponsored content





Istojimas Hudax Empty
PostSubject: Re: Istojimas Hudax   Istojimas Hudax I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Istojimas Hudax
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Istojimas i klana

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RedAngels :: Anketos Pavieniams Žaidėjams / Aplication For Single Players.-
Jump to: