RedAngels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to RedAngels clan forum.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Dedicated @ RedAngels

Go down 
2 posters
AuthorMessage
dedicated




Posts : 1
Join date : 2011-09-11

Dedicated @ RedAngels Empty
PostSubject: Dedicated @ RedAngels   Dedicated @ RedAngels I_icon_minitimeSun Sep 11, 2011 11:18 pm

1. Jūsų realus vardas : Saulius
2. Miestas : Uzsienietis
3. Amžius : 24
4. Slapyvardis žaidime : Dedicated / Cascada
5. Būsima ar esama žaidimo profesija : esu sukalbamas (nenoreciau sws arba bd magu party)
6. Laikas, praleidžiamas žaidime per parą ( nuo kelių iki kelių ) : ivairiai, darbo diena galeciau but online 4-6 (bet niekad nieko nezadu)
7. Žaidimo patirtis ( Klanai, serveriai ) : Klanai: BloodBros(oldskool) , jghphhhf . Meow (rpg club). serveriu daug.
8. Pasiekimai žaistuose serveriuose : pasiekimai pasiekimais nelygus Very Happy rpg club x30 79EE su subais. po to servo seke pagrinde mid-high rate del pvp. o kas pries tai per daug nepamenu.. Nanaki 78EE su subais..
9. Supratimas "Gracia Final, epilogue, freya, high five" ( Farm, Quest ) hronikose : ne per daugiausiai..kadangi rpg-club buvau suportas ir naujai i klana atejes tai tik klausiau o ne vadovavaus, ir as nesigilinu, tik linksmai palost noris ir pvp Smile

10. Kodėl pasirinkote "RedAngels" klaną? vienam neidomu lost ir kazkaip ieskojau dabar naujo servo kur galeciau pradet lost ir ne vienas ir uzmaciau, beje l2ws niekaip man neina prisijungt, tai jei nuspresit ten eit tai as netiksiu.
11. Ką esate girdėję apie mus? Deje..( ta prasme nei gero neo blogo, nei kad feilinot kazkur nei kad owninot kazkur Smile) ) tai nera blogai manau
12. Kur ir kokiomis aplinkybėmis sužinojote apie mūsų klaną? berods l2dex forume
13. Ko tikitės iš "RedAngels" klano dabar ir ateityje? tikiuosi kad kartu nebus nuobodu l2 palost Smile
14. Kodėl manote jog "RedAngels" turėtu pasirinkti būtent jus? cia tiesiog zaidimas Smile
15. Jai turite ką nors pridurti, rašykite. Tai gali įtakoti jūsų priimimą į klaną. play4fun

EDIT: paskaiciau biski kitu anketas tai pridesiu gal truputi( o jei reiks dar info PM ar dar kaip ). L2 pradejau senai, dar pries bfd serva berods Skynet losiau c1 berods..tai patirties turiu zaidime( bet daugiausia pvp Idea ) turiu keleta video savo. del klanu tai nemegstu keitinet, tiksliau mano 2 klanai pagrindiniai, kuriuos ir paminejau, be ju daugiau buvau berods tik Meow ir dar kazkokiam, tiksliai nepamenu.. taip kad jei i klana paima tai esu istikimas Smile)
p.s. mano darbo dienos slenkancios, tai ivairus online laikas
daugiau info pm
Back to top Go down
Deimian

Deimian


Posts : 253
Join date : 2008-11-08
Age : 33
Location : Lithuania - Vilnius

Dedicated @ RedAngels Empty
PostSubject: Re: Dedicated @ RedAngels   Dedicated @ RedAngels I_icon_minitimeMon Sep 12, 2011 12:49 pm

Welcome. Konatktus palik.
Back to top Go down
 
Dedicated @ RedAngels
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» l2.overworld.su x15 RedAngels cp
» RedAngels at l2ready.ru
» RedAngels Divenire x8 H5
» RedAngels at just-l2 aq fights.
» All Truth About RedAngels

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RedAngels :: Anketos Pavieniams Žaidėjams / Aplication For Single Players.-
Jump to: